Парфуми оптом в Чернігові

 

Про французьку парфумерію мріє кожна жінка. Купити пафруми в Чернігові можна завдяки нашому інтернет-магазину Fluid. Ми займаємося поставками якісних парфумів оптом по всій країні, включаючи красиве старе місто Чернігів.

 

Fluid парфумерія в Чернігові

 

Перші згадки про Чернігів датуються 907 роком, за величиною був другим після Києва. Тоді він був найпівнічнішим поселенням жителів. Про могутність міста свідчать кургани.

 

Зараз Чернігів - обласний центр, межа якого проходить з Білоруссю і Росією. Тут є зручний річковий порт, старовинні церкви, монастир з печерами, торгові центри, культурні заклади.

 

Місто розвивається в багатьох галузях: легка і харчова, хімічна і деревообробна промисловості, виробництво будматеріалів.

 

Парфуми отп в Чернігові Фото

 

Основи вибору

 

Нотки жіночих парфумів від відомих брендів легко впізнавані по всьому світі, і жителі нашого міста - не виняток. Перед покупкою аромату слід враховувати, що вибирати їх потрібно:

 

За віком - молодим та активним мешканкам Чернігова підійдуть солодкі квіткові або свіжі фруктові нотки. Дами у зрілому віці повинні вибирати пряні та деревні суміші;

 

Призначення - для щоденного використання елітної парфумерії варто звертати увагу на ненав'язливі легкі аромати.

 

Умови доставки парфумів в Чернігові

 

Оптову парфумерію в Чернігові поставляє наш інтернет-магазин Fluid. Доставка здійснюється через «Нову Пошту». Мінімальне замовлення від десяти одиниць товару.

 

Оплата замовлення

 

Менеджери після обробки замовлення зв'язуються з клієнтом з метою уточнити час та місце доставки. Товар можна отримати приблизно протягом 1-3 днів. Замовлення оформлені до 13:00 відправляємо в той же день (крім неділі). Також можете оплатити післяплатою в момент отримання.

 

Перед тим, як відправити клієнту парфумерію, менеджери перевіряють товар і надійно його упаковують. Це дозволяє гарантувати якість одержуваної продукції. У відділенні пошти ви можете особисто оглянути товар, а тільки потім його придбати.

 

Хочете стати власником хороших парфумів або реалізовувати парфумерію в Чернігові? Звертайтеся до нашого інтернет-магазину «Fluid».